VİGRANDE YAN ETKİLERİ

VİGRANDE YAN ETKİLERİ
Vigrande film tablet kan dolaşımını hızlandırma tedavilerinde uygulanmaktadır. İçeriğindeki etken sildenafil maddesi, kasların gevşemesine yardımcı olur ve vücudun bazı gölgelerinde kan akışının hızlanmasında etkili rol oynar. erkeklerde sertleşme ve ereksiyon sorunlarının tedavisinde kullanılmaktadır.
Vigrande film tabletin bazı yan etkilere neden olduğu bilinmektedir. Bu yan etkiler genel olarak hafif düzeyde görülmekte, ancak kullanıcın vücut direncine bağlı olarak bazı vakalarda ciddi boyutlara ulaşabilmektedir.
Vigrande film tabletin hafif yan etkileri arasında ilk göze çarpan yüzde, göğüs bölgesinde ve boyunda oluşan kızarıklıklardır. Bunlar dışında kullanıcı ilacın etkisin göstermesi ile birlikte burun tıkanıklığı, baş ağrısı ve sırt ağrısı yaşayabilmektedir. Ayrıca bu süre içinde mide bulantısı da bildirilen yan etkiler arasında yer almaktadır.
Vigrande film tablet ileri yaştaki erkeklerde, özellikle kalp ve damar hastalıkları yaşayanlarda daha ciddi yan etkilere neden olabilmektedir. Hızlı ve düzensiz kalp ritmi bu yan etkiler içinde en öne çıkanıdır. Ayrıca kalpte ağrı ve sol omuza yayılan ağrı hissi de bildirilmekte, kullanıcıların bazılarında terleme ve nefes almada güçlük yaşanabilmektedir. Ani görme kayıplarının dışında baş dönmesi hissedilmektedir. El ve ayak bileklerinde oluşan şişlikler ve 4 saatten uzun süren ağrılı ereksiyon hali de bu yan etkiler arasında yer almaktadır. Bu etkilerden biri dahi hissedilirse, hasta hemen en yakın sağlık kurumuna sevk edilmelidir.

VİGRANDE YAN ETKİLERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.